Za co kochamy mężczyzn? Za te 4 cechy

5

Żadna kobieta nie zrezygnuje dobrowolnie z mężczyzny życia. Żadna nie wyrzeknie się miłości. Nie pójdzie do ciekawego, nieznanego świata, jeśli ma obok kogoś, kogo kocha całą sobą i kto ją traktuje tak, jak ona na to zasługuje. Żadna kobieta nie zrobi sobie tego. Bo to jakby sprzeciwiła się sama sobie. Sama siebie zraniła do głębi. Kobieta, która ma obok siebie mężczyznę, który mądrze ją kocha, ma już naprawdę wiele. Nie odchodzi. Angażuje się bardziej. Za co kochamy mężczyzn? Za dojrzałą miłość – to na pewno… Ale nie tylko to jest ważne. Są jeszcze 3 inne cechy.

Za co kochamy mężczyzn?

Kochamy mądrych życiowo mężczyzn

Kochamy tego, który kocha mądrze. Jest oparciem i pocieszeniem. Bezpiecznym portem, w którym można się skryć i poczuć się jak w domu. Można spojrzeć w jego oczy i widzi się tam pewność. Szczerość, oddanie i lojalność. Nie trzeba słów. Wystarczy spojrzenie i wszystko jest jasne.

Ona wie, że on jej nigdy nie skrzywdzi w taki sposób, że ona rozsypie się na drobny mak. Nie zrobi niczego, co zmusiłoby ją do katorżniczych starań odbudowywania tego, co nawet jeśli się poskleja, nigdy już nie będzie takie samo. Ona wie, kim on jest i kocha go całym sobą. Bo obok niego jest jeszcze lepszą wersją siebie.

Za siłę

Ona ma siłę. Śpiewała swego czasu jedna ze znanych wokalistek. Ma, bo chce, a nie dlatego, że musi ją mieć – chciałoby się dodać.

Kobieta chce być silna, w pracy, poza domem, gdy mierzy się z wieloma wyzwaniami dnia codziennego. W domu pragnie zrzucić wysokie buty, zmyć makijaż, być sobą. Nie musieć walczyć i nikomu nic udowadniać. Chce odpocząć.

Jeśli musi ciągle walczyć o miłość czy o to, by jej mężczyzna życia nie staczał się coraz bardziej, to w końcu się spala. Nie jest w stanie trzymać na swoich barkach całego domu i świata drugiej osoby. Nie chce być silna za niego i za ich dwoje. Chce odpocząć. Pozwolić się czasami rozpieszczać i sama rozpieszczać jego. Nie musieć udawać i wchodzić w role, w których nie chce się widzieć.

Kobiety kochają silnych mężczyzn. Dlatego, że przy nich nie muszą ciągle walczyć. Mogą odpocząć.

Za co kochamy mężczyzn? Za humor

Kobiety kochają mężczyzn mających dystans do siebie. Nieudających kogoś, kim nie są. Z humorem. Umiejących rozbawić do łez, spojrzeć na świat z tej lżejszej bardziej optymistycznej strony.

Takich, przy których można się śmiać. Jednak niekoniecznie wtedy, kiedy on opowiada kawały, by brylować w towarzystwie i wzbudzić w niej zazdrość, ale wtedy, kiedy dzieli się śmiesznymi anegdotkami tylko z nią. Bo to ona jest dla niego najważniejsza i on nie boi się tego pokazać światu.

Za zaangażowanie

Kobiety kochają mężczyzn za ich zaangażowanie. Za to, że chcą dla siebie i dla swoich kobiet lepszego życia.

Robią wiele rzeczy nie dlatego, że ona „gada”, ale dlatego, że on chce być częścią tego, co razem tworzą. Kobiety podziwiają inteligencję, kreatywność, pracowitość, pracę nad sobą, wszystko to, co czyni go lepszym człowiekiem.

Kobiety pragną mężczyzn, którzy ich inspirują i dają nadzieję, że druga osoba może być lojalna i oddana. Tak po prostu. Bez haczyków, podstępów i manipulacji. Kobiety kochają tych mężczyzn, którzy pozwalają im odzyskać wiarę w prawdziwą miłość.

5 KOMENTARZE

  1. Czyli tak, kobiety kobiety mają być sobą nie muszą się starać a mężczyzna ma być idealny, ma się domyślać walczyć i w ogóle. Jak on będzie już taka idealną wersja to i one będą.To chore

  2. Czyli w pakiecie ma być psychoterapetą, parobkiem i bankomatem. Ale i tak taki nudny super odpowiedzialny pantofel szybko się znudzi i księżniczka poleci do badboya, żeby dał jej emocje i nią trochę popomiatał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj