15 cech faceta z jajami. Znasz takiego mężczyznę?

44

Kogo potrzebują współczesne kobiety? Oprócz tego, że są samowystarczalne i niczego im nie trzeba już do szczęścia to…czasami jednak mówią o tym, czego im brak – podobno faceta z jajami! Czym jednak są te jaja i dlaczego są takie ważne? Po czym poznać, że mężczyzna należy do wymierającego gatunku, rzecz jasna nawet nie myśląc o jego…. rozbieraniu? Bo chodzi o cechę mentalną, a nie fizyczną. Oto wyznaczniki. Czy należy je brać jednak poważnie pod uwagę? Jak sądzicie?

facet z jajami

 1. Facet z jajami nie nosi spodni rurek węższych od kobiecych rajstop.
 2. Jest pewny siebie, swojej wartości. Nie musi jej jednak udowadniać światu. Jego postawa mówi sama za siebie.
 3. Jest asertywny, umie strzec swoich granic i granic swojej rodziny.
 4. Nie czuje radości w sprawianiu innym przykrości. Nie musi podnosić swojego ego, raniąc innych.
 5. Ma szacunek do siebie i kobiety. Jest wrażliwy na potrzeby innych. Empatia to dla niego słowo nie bez znaczenia.
 6. Docenia kobiecość czy to w postaci – odpowiednio kształtnych bioder, idealnych do rodzenia dzieci, czy to w wersji wyjątkowo wysportowanej.
 7. Zna siłę mięśni, ale też siłę spokoju.
 8. Jest odważny na tyle, że umie przyznać się do błędu i wyciągnąć z niego ważną lekcję.
 9. Umie podejmować decyzje i bierze za nie odpowiedzialność.
 10. Jest wytrzymały. Nie poddaje się po kilku niepowodzeniach, ale myśli, jak uniknąć kolejnych potknięć.
 11. Nie jest zdesperowany i nie daje się łatwo sprowokować.
 12. Ma odwagę realizować własny plan i iść swoją drogą.
 13. Walczy o lepsze jutro. Rozwój to jego drugie imię. Wspiera bliskich, by również oni nie bali się iść do przodu.
 14. Doskonale wygląda w garniturze, ale także z wiertarką czy….patelnią w dłoni.
 15. Lubi czas spędzony z dziećmi. Bierze bowiem odpowiedzialność za istoty, które powołał do życia.

Coś jeszcze? Jaki jest facet z jajami? Idealny?

44 KOMENTARZE

 1. Co to wogóle za propaganda?
  Mężczyźni byli, są i będą nam potrzebni. A nasze (i ich, mężczyzn) oczekiwania powinny być wyważone.
  Tak właśnie uważam. Bo jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. Uzupełniamy się przecież.

 2. To taki, który wie czego chce i zna swoją wartość, A nie taki, który ma kupę kompleksów i by się dowartosciowac, zgrywa macho, poniza kobiety i myśli że jak z jakaś jest to jest jej panem.facet z “jajami” wie co chce od życia, szanuje partnerkę i problemy które natrafia w życiu bierze na klatę by je rozwiązać, nie biadolic czy spier..lic .

 3. Brzmi prawie jak facet maszyna, idealnie skrojony, prosto z formy i matrycy fabrycznej. Mój mąż ma wiele dobrych cech, wady także posiada, cenię ogromnie jego poczucie humoru i to, że nie robi z niczego problemu i zawsze mogę na nim polegać. To mi wystarcza. Facet dla mnie nie musi wyglądać pięknie w garniturze, ja tam wolę facetów w bojówkach

 4. Ja jestem kobietą która potrzebuje mężczyzny bo tak jest stworzona kobieta 🙂 mój mąż jest przykładem faceta z jajami…. odpowiedzialny, kochający mowa i czynami, wesoły i dowcipny i z mocną psychika oraz nie ma fb ani żadnych aplikacji bo żyje realnie 🙂 co nie znaczy, że jest idealnie bo ma mnie hihi

 5. Lubi swoją kobietę a nie tylko kocha kiedy pożąda. Siądzie do mamy z dzieckiem i naprawi spłuczke. Rozśmieszy i zapyta czy obejrzymy razem film.

 6. Ale co wy chcecie od rurek? Ja lubię popatrzeć na zgrabne męskie uda, łydki i tyłeczki.
  Oraz jeszcze – są faceci, którzy są odpowiedzialni (chociaż w części) za dzieci, których nie powołali do życia, ale przyjęli jako całość wraz z kobietą swojego życia.
  Nie ma tych 15 cech, ale powyżej 10, poza tym kilka, o których nie wspomniano, ale dla mnie są ważne…

 7. Jasne ze znam 🙂 to mój mąż 🙂 i cieszę się ze go mam… bo z trokami od kaleson bym nie wytrzymała… i jak widzę takie pierdoły życiowe to im szczerze współczuje…

 8. ” Czemu ludzie mówią mieć jaja? Jaja są słabe i wrażliwe. Jeśli chcesz być twardy, miej waginę, ta znosi w życiu prawdziwy łomot” – Betty White-

 9. Ta…a czemu wszyscy mówi jaki powinien być facet… Zawsze kobiety są nieszczęśliwe i źle traktowane , bo przecież one są zaje…..te. a jaka powinna być kobietą???

 10. boże, co za brednie…
  “goli, pier**li, usuwa ciąże i krawaty wiąże”?
  a kobieta powinna: być dziwką i dziewicą w jednym, mistrzynią kuchni i bizneswoman, ale też matka na pełen etat oraz czułą kochanką, której nigdy nie boli głowa, sportsmenką i wiecznie umalowaną kocicą?
  dawno nie czytałem większych bzdur :/

 11. Fajnie napisane. Teraz w komentarzach festiwal narzekań, że takich facetów nie ma. Hmmmm…
  Co do spodni rurek, to rzecz gustu. Niektóre z tych cech są po za płciowe i są ogólnie ludzkie (potrafi podjąć decyzję i cechuje się konsekwencją, dba o rozwój).
  Większość chłopców jest wychowywanych przez kobiety. Więc do kogo (tak w zbiorowości płciowej) można mieć pretensje, że faceci stereotypowo są tacy a nie inni?
  Kryzys męskości to mit.

 12. Nie wiem, skąd mi się wyświetla tą strona, ale skoro robi to tak uparcie, to się wypowiem. Mainstream narzuca nam tok myślenia, według którego panowie bronią przyczółków patriarchatu, a panie dążą do równouprawnienia. A fakty są takie, że to drugie jest znacznie wygodniejsze dla mężczyzn, a kobiety coraz bardziej tęsknią traktujacego je wyjątkowo.

 13. A co jeśli ma te wszystkie cechy, ale nosi rurki, ponieważ według jednego z punktów podąża własnymi ścieżkami nie oglądając się na innych? Chyba pomysły na artykuły Wam się kończą, bo takiego durnego tekstu nie było już dawno 🙂

 14. A ja znam takiego jednego który niema anni jednej tej cech no może nie nosi rurek…. ?Ale jest to człowiek totalnie bez honoru i myślę że mogę to nazwać Życiowy R_____w.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj