Bądź sobą. Po 40 to prostsze niż wcześniej

5

Gdy w końcu odnajdujesz siebie i przestajesz się porównywać do innych, wszystko się zmienia. Masz w końcu odwagę być sobą. Nareszcie dociera bowiem do Ciebie, że zawsze będą osoby “lepsze” i “gorsze” od Ciebie. I wieczne porównywanie się nic nie daje, przynosi jedynie frustracje…. Jeśli jednak musisz się porównywać, porównuj się do siebie sprzed kilku dni, miesięcy, czy roku. I po prostu bądź sobą!

Przeczytaj, po czym poznać, że ktoś jest sobą.

Gdy jesteś sobą, w końcu przestajesz się bać

Gdy masz odwagę być sobą, w końcu przestajesz się bać. Tego, co ludzie powiedzą, jak zareagują, jak skomentują i podsumowują.

Mówią, że tam, gdzie kończy się strach, zaczyna się życie. I coś w tym jest.

Gdy przestajesz się bać, zaczynasz oddychać pełną piersią. Masz odwagę być sobą i żyć naprawdę.

Znajdujesz właściwe osoby

Gdy w końcu stajesz się sobą, pokazujesz się innym taka, jaka jesteś naprawdę. Stajesz się autentyczna i dzięki temu łatwiej Cię polubić (na marginesie – też nie polubić, ale to w sumie drobiazg). Dzięki temu zyskujesz obok siebie wartościowe osoby. Takie, które lubią Ciebie, a nie sztuczny wystylizowany obraz na potrzeby chwili.

być sobą

Czujesz się lepiej

Ulga, jaką odczuwamy pod zrzuceniu masek jest trudna do opisania. Po prostu niewyobrażalna. To jak pozbyć się z ramion ciężki plecak, wyprostować plecy i iść dalej.

Bycie sobą uwalnia nas od wielu kompleksów, rozterek i niepewności. Dodaje nam odwagi i determinacji. To z kolei sprawia, że czujemy się lepiej. Następnie zmiana następuje w naszym wyglądzie. Pewniejsze i piękniejsze kobiety z większą radością cieszą się życiem. A to z kolei działa jak magnes na otoczenie.

Z tych i wielu innych powodów naprawdę warto być sobą. Wystarczy spróbować…

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj