10 cech mężczyzny, które od początku znajomości powinny wzbudzić Twój niepokój

3

Są niepokojące cechy, których zaobserwowanie u innych powinno stanowić znak ostrzegawczy. Zwłaszcza jeśli dotyczą mężczyzny, z którym wiążesz nadzieję…I jeśli ich doświadczysz, to Twoja czujność powinna wzrosnąć. Oto 10 z nich.

Brak empatii

Znieczulenie na uczucia Twoje i innych. Bagatelizowanie czyjegoś smutku czy rozczarowania. Przechodzenie obok obojętnie, gdy dzieje się krzywda.

Gdy mężczyzna jest nieczuły, a wszystko zdaje się spływać po nim jak po kaczce – dobrze się zastanów, z kim się spotykasz. Zimne oczy początkowo mogą być odbierane jako oznaka siły i opanowania, jednak często kryją dojmującą pustkę oraz potrzebę krzywdzenia innych.

Pogarda dla innych

Pogarda dla innych w połączeniu z wychwalaniem się, wybielaniem. Pokazywanie, że jest się idealnym, panem świata, zawsze w humorze, doskonale przygotowanym na wszystko. A inni? Życiowe niedorajdy, słabeusze, nic nie warci. Nawet rodzina, której nie traktuje zbyt dobrze. On prezentuje taki pogląd na świat? Wiej, kobieto.

Jest najlepszy

Na wszystkim się zna. Nie ma rzeczy, która by go przerosła. Wszyscy coś partaczą, on nigdy. W tak zwanej gębie jest mocny. I nie straci okazji, by się pochwalić i…napuszyć.

Zazdrość

Chorobliwa zazdrość nigdy nie jest dobrym sygnałem. Jeśli on już od pierwszych dni jest nadmiernie zazdrosny, to zła wiadomość jest taka, że później będzie…tylko gorzej. Obsesyjna kontrola będzie narastała, a sceny zazdrości staną się częstsze.

Dziwne żarty

On niby żartuje, ale tak naprawdę Ciebie to nie śmieszy? Często żarty są tak naprawdę wbijaniem szpileczek, formą krytyki? No to, wiedz, że to nie są żarty.

Szybkie wyznanie miłości

Zastanowić powinno szybkie wyznanie miłości, które odbierasz początkowo z zaskoczeniem. Ale jak? Już? Naprawdę? Nie wiesz, co o tym myśleć. Potem wcale nie jest “lepiej”, on wyznaje Tobie uczucia niemal zawsze i wszędzie. Teoretycznie sytuacja do pozazdroszczenia? No niekoniecznie. Bo za pięknymi słowami nie idą czyny. I to jest główny problem.

Nerwowość

Ciągła zmiana nastroju. Nie wiesz nigdy, w jakim humorze on będzie – czy dobrym, czy złym i czego możesz się spodziewać. Twoją uwagę powinny wzbudzić nerwowość, drażliwość, gwałtowne reakcje, szybkie wpadanie w ogromny szał. Za te zachowania on potem być może przeprasza, nawet bardzo miło przeprasza…

Obrażanie się i ciche dni

W dojrzałych związkach ludzie powinny ze sobą rozmawiać. Nawet na początku znajomości obrażanie się i ciche dni…nie stanowią rozwiązania. Nic nie wnoszą, są formą szantażu, biernej agresji. Dlatego jeśli on obraża się na wiele dni, karze milczeniem przez tygodnie – to w głębi serca pewnie znasz odpowiedź.

Robienie z siebie ofiary

Wiele kobiet to misjonarki, z chęcią pomagające każdemu i wszystkim. Otaczające opieką każdą osobę pokrzywdzoną. I niestety mężczyźni tę naszą cechę często wykorzystują. Robią z siebie ofiarę, użalają się nad sobą, mówią, jaki ten świat był dla nich niesprawiedliwy, a wszyscy źli…Nie daj się na to nabrać.

Wszystkie jego potknięcia są wynikiem błędów innych.On tak twierdzi. Myślisz, że to prawda?

Stawianie wszystkiego i wszystkich ponad Ciebie

Wszystko jest ważniejsze niż Ty i czas z Tobą. Dlatego notorycznie się spóźnia, odwołuje spotkania. Masz wrażenie, że umawia się, gdy nie ma nic lepszego do roboty. Nie wygrasz z pracą, kumplami, ani z jego rodziną. Mamusia jest ważniejsza, tak, jak siostra, a nawet ciocia…Każda z nich będzie świetną wymówką.

To 10 cech…uważaj na nie.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj